Biz Kimiz?

KAYIKÇI ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Kayıkçı OSGB; İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) alanında firmalarda sürekli iyileştirme sağlamak için çözüm üretmek üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

Kayıkçı OSGB; 4 doktor,4 iş güvenliği uzmanı,2 A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, 1 sağlık personeli, 1 sağlık hukuku danışmanı,1 halkla ilişkiler sorumlusu ve 1 yöneticinin birlikteliği yapısına sahip kurumdur. Kayıkçı OSGB; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı” tarafından; İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yetkilendirilmiş bir kurumdur. 

MİSYONUMUZ

 

Kayıkçı OSGB kendi misyonunu; “işyerlerine iş sağlığı ve iş güvenliği hizmetlerini, koruyucu ve önleyici bir anlayışla sunarak, güvenli ortamda, sağlıklı çalışma imkânı oluşturarak, işyerlerinin kaliteli ürün ve hizmet üretmesine katkı sağlamak” şeklinde tanımlamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

 

Kayıkçı OSGB’un vizyonunu; “çözüm ortağı olduğu tüm işyerlerinde, güvenilir, kaliteli ve itibarlı bir kurum olmayı ve bunu sürdürmeyi başarmak” şeklinde tanımlamaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, işbirliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.

 

logo 

 

ENTEGRE YÖNETİM POLİTİKASI

 

KAYIKÇI OSGB için kalite sadece ulaşılması gereken bir hedef değil, devamlı gelişme gösteren bir süreç ve bir yaşam biçimidir.

Hizmetimizin markalaşmasında kalite, kalitede sürekliliği vazgeçilmez kılarak, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır.

Yönetim stratejimiz çerçevesinde ekip olarak bu hedeflere ulaşmanın sorumluluğunu taşımaktayız.

Faaliyet göstermiş olduğumuz İş Sağlığı ve İş Güvenliği Hizmet sektöründe yayınlanmış, ulusal ve uluslararası yasa, kanun, yönetmelik ve standartlara uymayı hizmet yönetim politikası olarak belirlemiş ve benimsemiştir.

İş Güvenliğine önem vererek, insan kaynağına sürekli yatırım yapmaktayız.

Hizmet yönetim sistemimizin etkinliğinin sürekli artmasını, ilke edindik ve bunu politikamız olarak sizlerle paylaşmaktayız.

 

 

Girne KAYIKÇI

Genel Müdür

17.10.2017

 TEHLİKE SINIFI LİSTESİ
ÇALIşMA SAATLERİ